Ranking zawodników karate WKF

Dziewczęta

OsobaPunkty ( 5; 3; 1 )Punkty ( 5; 3; 1 )MedaleUdział w turniejach
kumite WKFkata WKFzłoteserbrnebrązowe
Kinga Hanysz
110285
(1,4,7,13,18)
6
(1,3,4,6,10,
17)
7
(3,5,7,7,11,
14,18)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
3. (x3) 29.09.2018 Turniej Karate Shotokan VAMBERK Czechy
4. (x3) 13.10.2018 Turniej Karate "Trutnowsky Dracek" Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
6. (x3) 10.11.2018 Turniej Karate GENERALI CUP – Usti- Czechy
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
10. (x1) 16.12.2018 Swarzędzkie Mistrzostwa Karate, Zalasewo
11. (x3) 02.03.2019 Grand Prix Miasta TRUTNOV(Czechy)
13. (x3) 06.04.2019 POHAR NADEJI Ceska Lipa (Czechy)
14. (x3) 13.04.2019 XXVIII Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w Karate
17. (x3) 18.05.2019 Mistrostva Morav i Slaska -Jesennik(Czechy)
18. (x2) 19.05.2019 Międzyszkolny Turniej Wrocław Open
Anna Adamowicz
81393
(2,5,7)
5
(7,7,7,9,
10)
1
(9)
2.(x2) 29.09.2018 Turniej Karate - Wrocław
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna
10. (x1) 16.12.2018 Swarzędzkie Mistrzostwa Karate, Zalasewo
Nikola Kozłowska
Nikola Kozłowska 3
11805
(3,4,5,8,9)
2
(6,7)
3
(11,13,16)
3. (x3) 29.09.2018 Turniej Karate Shotokan VAMBERK Czechy
4. (x3) 13.10.2018 Turniej Karate „Trutnowsky Dracek” Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
6. (x3) 10.11.2018 Turniej Karate GENERALI CUP – Usti- Czechy
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
8. (x3) 02.12.2018 XX Turniej Karate SAMURAJ CUP Szczecin
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna
11. (x3) 02.03.2019 Grand Prix Miasta TRUTNOV(Czechy)
14. (x3) 06.04.2019 POHAR NADEJI Ceska Lipa (Czechy)
16. (x3) 11.05.2019 Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Karate
Daria Dykas
33333
(1,5,9)
04
(2,5,7,7,9)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
3. (x3) 29.09.2018 Turniej Karate Shotokan VAMBERK Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna
Wiktoria Makowiecka
6401
(7)
3
(5,6,11)
2
(4,8)
4. (x3) 13.10.2018 Turniej Karate „Trutnowsky Dracek” Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
6. (x3) 10.11.2018 Turniej Karate GENERALI CUP – Usti- Czechy
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
8. (x3) 02.12.2018 XX Turniej Karate SAMURAJ CUP Szczecin
11. (x3) 02.03.2019 Grand Prix Miasta TRUTNOV(Czechy)
Natalia Cerkowiak
261404
(1,9,9,10)
5
(1,3,4,5,12)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
3. (x3) 29.09.2018 Turniej Karate Shotokan VAMBERK Czechy
4. (x3) 13.10.2018 Turniej Karate „Trutnowsky Dracek” Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna
10. (x1) 16.12.2018 Swarzędzkie Mistrzostwa Karate, Zalasewo
12. (x4) 30.03.2019 Puchar GRYFA w Karate Szczecin
Dominika Klin
06002
(1,7)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
Aleksandra Macuga30001
(14)
14. (x3) 13.04.2019 XXVIII Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w Karate
Maja Tobolewska
0301
(1)
01. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
Amelia Wiśniewska
000
(0)
00
Kinga Szczepańska03001
(14)
14. (x3) 13.04.2019 XXVIII Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w Karate
Zuzanna Pach03001
(14)
14. (x3) 13.04.2019 XXVIII Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w Karate
Hładuńska Iga01001
(9)
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna

Chłopcy

OsobaPunkty ( 5; 3; 1 )Punkty ( 5; 3; 1 )MedaleUdział w turniejach
Kumite WKFKata WKFZłoteSrebrneBrązowe
Piotr Stężycki
11003
(1,3,5)
5
(5,7,11,12,
14)
1
(7)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
3. (x3) 29.09.2018 Turniej Karate Shotokan VAMBERK Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
11. (x3) 02.03.2019 Grand Prix Miasta TRUTNOV(Czechy)
12. (x4) 30.03.2019 Puchar GRYFA w Karate Szczecin
14. (x3) 13.04.2019 XXVIII Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w Karate
Jakub Szczepakowski
81213
(4,10,11)
6
(1,5,7,7,9,
10)
3
(1,8,14)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
4. (x3) 13.10.2018 Turniej Karate „Trutnowsky Dracek” Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
8. (x3) 02.12.2018 XX Turniej Karate SAMURAJ CUP Szczecin
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna
10. (x1) 16.12.2018 Swarzędzkie Mistrzostwa Karate, Zalasewo
11. (x3) 02.03.2019 Grand Prix Miasta TRUTNOV(Czechy)
14. (x3) 13.04.2019 XXVIII Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w Karate
Patryk Papros
9501
(10)
4
(5,7,8,15)
5
(1,6,7,11,
16)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
6. (x3) 10.11.2018 Turniej Karate GENERALI CUP – Usti- Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
8. (x3) 02.12.2018 XX Turniej Karate SAMURAJ CUP Szczecin
10. (x1) 16.12.2018 Swarzędzkie Mistrzostwa Karate, Zalasewo
11. (x3) 02.03.2019 Grand Prix Miasta TRUTNOV(Czechy)
15. (x10) 30.09.2019 Mistrzostwa Polski Karate Juniorów, Poznań
16. (x3) 11.05.2019 Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Karate
Alan Kałka
24222
(1,10)
3
(1,7,8)
3
(7,8,10)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
8. (x3) 02.12.2018 XX Turniej Karate SAMURAJ CUP Szczecin
10. (x1) 16.12.2018 Swarzędzkie Mistrzostwa Karate, Zalasewo
Tymoteusz Pierzga
0402
(1,9)
1
(7)
1
(5)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna
Filip Pieróg
0281
(5)
1
(1)
01. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
Maksymilian Pietrzyk
2601
(9)
1
(10)
3
(16,17,18)
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna
10. (x1) 16.12.2018 Swarzędzkie Mistrzostwa Karate, Zalasewo
16. (x3) 11.05.2019 Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Karate
17. (x3) 18.05.2019 Mistrostva Morav i Slaska -Jesennik(Czechy)
18. (x2) 19.05.2019 Międzyszkolny Turniej Wrocław Open
Hubert Zapaśnik0200
(0)
1
(5,)
1
(7)
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
Stanisław Nowicki
01501
(7)
07. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
Filip Bedryjowski
1500
(0)
1
(7)
0
(0)
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
Oskar Dybalski
010002
(5,7)
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
Krzysztof Górski
551
(10)
0
(0)
1
(7)
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
10. (x1) 16.12.2018 Swarzędzkie Mistrzostwa Karate, Zalasewo
Krystian Strzelecki
010004
(1,7,9,14)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna
14. (x3) 13.04.2019 XXVIII Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w Karate
Maks Kuhn
81003
(1,5,14)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
14. (x3) 13.04.2019 XXVIII Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w Karate
Michał Górski06002
(7,10)
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
10. (x1) 16.12.2018 Swarzędzkie Mistrzostwa Karate, Zalasewo
Adam Scholz050
(0)
0
(0)
1
(5)
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
Igor Szydełko05001
(7)
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
Jakub Fabiszewski
0301
(1)
01. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
Krystian Boczniowicz
0100
(0)
1
(9)
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna
Karol Fiołek
01001
(9)
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna