Ranking zawodników karate WKF

Dziewczęta

OsobaPunkty ( 5; 3; 1 )Punkty ( 5; 3; 1 )MedaleUdział w turniejach
kumite WKFkata WKFzłoteserbrnebrązowe
Nikola Kozłowska
Nikola Kozłowska 3
6403
(3,4,5)
1
(6)
0
(0)
3. (x3) 29.09.2018 Turniej Karate Shotokan VAMBERK Czechy
4. (x3) 13.10.2018 Turniej Karate „Trutnowsky Dracek” Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
6. (x3) 10.11.2018 Turniej Karate GENERALI CUP – Usti- Czechy
Kinga Hanysz
37212
(1,4)
4
(1,3,4,6)
2
(3,5)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
3. (x3) 29.09.2018 Turniej Karate Shotokan VAMBERK Czechy
4. (x3) 13.10.2018 Turniej Karate „Trutnowsky Dracek” Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
6. (x3) 10.11.2018 Turniej Karate GENERALI CUP – Usti- Czechy
Daria Dykas
25132
(1,5)
02
(2,5)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
3. (x3) 29.09.2018 Turniej Karate Shotokan VAMBERK Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
Anna Adamowicz
3502
(2,5)
0
(0)
0
(0)
2.(x2) 29.09.2018 Turniej Karate - Wrocław
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
Natalia Mojzyk
2812
(1,4)
03
(1,3,5)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
3. (x3) 29.09.2018 Turniej Karate Shotokan VAMBERK Czechy
4. (x3) 13.10.2018 Turniej Karate „Trutnowsky Dracek” Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
Marta Mazur
2531
(5)
1
(1)
01. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
Wiktoria Makowiecka
2700
(0)
2
(5,6)
1
(4)
4. (x3) 13.10.2018 Turniej Karate „Trutnowsky Dracek” Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
6. (x3) 10.11.2018 Turniej Karate GENERALI CUP – Usti- Czechy
Zuzanna Smolarek
1151
(1)
1
(1)
2
(4,5)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
4. (x3) 13.10.2018 Turniej Karate „Trutnowsky Dracek” Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
Natalia Cerkowiak
14101
(1)
4
(1,3,4,5)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
3. (x3) 29.09.2018 Turniej Karate Shotokan VAMBERK Czechy
4. (x3) 13.10.2018 Turniej Karate „Trutnowsky Dracek” Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
Laura Twór
730
(0)
2
(1,2)
1
(1)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
2.(x2) 29.09.2018 Turniej Karate - Wrocław
Aleksandra Basta
0101
(1)
01
(5)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
Maja Tobolewska
0301
(1)
01. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
Dominika Klin
01001
(1)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
Barbara Dylewicz
Barbara Dylewicz 2
000
(0)
0
(0)
0
(0)
Amelia Wiśniewska000
(0)
00
Hanna Kopańska
Hania Kopańska 2
000
(0)
0
(0)
0
(0)

Chłopcy

OsobaPunkty ( 5; 3; 1 )Punkty ( 5; 3; 1 )MedaleUdział w turniejach
Kumite WKFKata WKFZłoteSrebrneBrązowe
Piotr Stężycki
6003
(1,3,5)
1
(5)
0
(0)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
3. (x3) 29.09.2018 Turniej Karate Shotokan VAMBERK Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
Jakub Szczepakowski
3311
(4)
2
(1,5)
1
(1)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
4. (x3) 13.10.2018 Turniej Karate „Trutnowsky Dracek” Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
Albert Masłowski
3401
(5)
1
(6)
0
(0)
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
6. (x3) 10.11.2018 Turniej Karate GENERALI CUP – Usti- Czechy
Filip Pieróg
0281
(5)
1
(1)
01. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
Marcin Bojanowski
1830
(0)
3
(1,1,5)
0
(0)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
Patryk Papros
1900
(0)
1
(5)
2
(1,6)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
6. (x3) 10.11.2018 Turniej Karate GENERALI CUP – Usti- Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
Hubert Zapaśnik0150
(0)
1
(5)
0
(0)
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
Marek Mazur
651
(1)
0
(0)
2
(1,5)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
Tymoteusz Pierzga
0101
(1)
01
(5)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
Alan Kałka
531
(1)
1
(1)
0
(0)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
Maks Kuhn
51002
(1,5)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
Adam Scholz050
(0)
0
(0)
1
(5)
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
Oskar Dybalski05001
(5)
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
Jakub Fabiszewski
0301
(1)
01. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
Mateusz Czernicki050
(0)
0
(0)
1
(5)
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
Krystian Strzelecki
01001
(1)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
Filip Bedryjowski
000
(0)
0
(0)
0
(0)
Dominik Masłowski
0000
(0)
0
(0)

Krzysztof Górski
000
(0)
0
(0)
0
(0)