Ranking zawodników karate WKF

Ranking

Dziewczęta

OsobaPunkty ( 5; 3; 1 )Punkty ( 5; 3; 1 )MedaleUdział w turniejach
kumite WKFkata WKFzłoteserbrnebrązowe
Anna Adamowicz
78393
(2,5,7)
1
(7,7,7,9)
1
(9)
2.(x2) 29.09.2018 Turniej Karate - Wrocław
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna
Nikola Kozłowska
Nikola Kozłowska 3
10905
(3,4,5,8,9)
2
(6,7)
0
(0)
3. (x3) 29.09.2018 Turniej Karate Shotokan VAMBERK Czechy
4. (x3) 13.10.2018 Turniej Karate „Trutnowsky Dracek” Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
6. (x3) 10.11.2018 Turniej Karate GENERALI CUP – Usti- Czechy
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
8. (x3) 02.12.2018 XX Turniej Karate SAMURAJ CUP Szczecin
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna
Kinga Hanysz
67263
(1,4,7)
4
(1,3,4,6)
3
(3,5,7,7)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
3. (x3) 29.09.2018 Turniej Karate Shotokan VAMBERK Czechy
4. (x3) 13.10.2018 Turniej Karate "Trutnowsky Dracek" Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
6. (x3) 10.11.2018 Turniej Karate GENERALI CUP – Usti- Czechy
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
Zuzanna Smolarek
46254
(1,8,9,9)
1
(1)
3
(4,5,7,7)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
4. (x3) 13.10.2018 Turniej Karate „Trutnowsky Dracek” Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
8. (x3) 02.12.2018 XX Turniej Karate SAMURAJ CUP Szczecin
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna
Daria Dykas
33333
(1,5,9)
04
(2,5,7,7,9)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
3. (x3) 29.09.2018 Turniej Karate Shotokan VAMBERK Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna
Wiktoria Makowiecka
5501
(7)
2
(5,6)
2
(4,8)
4. (x3) 13.10.2018 Turniej Karate „Trutnowsky Dracek” Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
6. (x3) 10.11.2018 Turniej Karate GENERALI CUP – Usti- Czechy
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
8. (x3) 02.12.2018 XX Turniej Karate SAMURAJ CUP Szczecin
Natalia Mojzyk
4642
(1,4)
1
(7)
5
(1,3,5,9,9)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
3. (x3) 29.09.2018 Turniej Karate Shotokan VAMBERK Czechy
4. (x3) 13.10.2018 Turniej Karate „Trutnowsky Dracek” Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna
Laura Twór
16181
(9)
3
(1,2,9)
1
(1)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
2.(x2) 29.09.2018 Turniej Karate - Wrocław
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna
Natalia Cerkowiak
231003
(1,9,9)
4
(1,3,4,5)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
3. (x3) 29.09.2018 Turniej Karate Shotokan VAMBERK Czechy
4. (x3) 13.10.2018 Turniej Karate „Trutnowsky Dracek” Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna
Marta Mazur
2531
(5)
1
(1)
01. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
Aleksandra Basta
0251
(1)
1
(7)
1
(5)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
Dominika Klin
06002
(1,7)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
Maja Tobolewska
0301
(1)
01. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
Hładuńska Iga01001
(9)
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna
Amelia Wiśniewska000
(0)
00

Chłopcy

OsobaPunkty ( 5; 3; 1 )Punkty ( 5; 3; 1 )MedaleUdział w turniejach
Kumite WKFKata WKFZłoteSrebrneBrązowe
Albert Masłowski
64203
(5,9,9)
2
(6,7)
1
(7)
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
6. (x3) 10.11.2018 Turniej Karate GENERALI CUP – Usti- Czechy
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna
Piotr Stężycki
8003
(1,3,5)
2
(5,7)
1
(7)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
3. (x3) 29.09.2018 Turniej Karate Shotokan VAMBERK Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
Jakub Szczepakowski
60161
(4)
5
(1,5,7,7,9)
2
(1,8)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
4. (x3) 13.10.2018 Turniej Karate „Trutnowsky Dracek” Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
8. (x3) 02.12.2018 XX Turniej Karate SAMURAJ CUP Szczecin
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna
Marek Mazur
46283
(1,7,8)
1
(7)
4
(1,5,7,8)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
8. (x3) 02.12.2018 XX Turniej Karate SAMURAJ CUP Szczecin
Viktor Zabłocki
0492
(7,9)
1
(9)
07. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna
Patryk Papros
4800
(0)
3
(5,7,8)
3
(1,6,7)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
6. (x3) 10.11.2018 Turniej Karate GENERALI CUP – Usti- Czechy
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
8. (x3) 02.12.2018 XX Turniej Karate SAMURAJ CUP Szczecin
Marcin Bojanowski
3660
(0)
4
(1,1,5,7)
2
(8,8)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
8. (x3) 02.12.2018 XX Turniej Karate SAMURAJ CUP Szczecin
Alan Kałka
19211
(1)
3
(1,7,8)
2
(7,8)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
8. (x3) 02.12.2018 XX Turniej Karate SAMURAJ CUP Szczecin
Tymoteusz Pierzga
0402
(1,9)
1
(7)
1
(5)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna
Dominik Masłowski
15152
(9,9)
0
(0)
0
(0)

9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna
Mateusz Czernicki
0300
(0)
2
(7,9)
2
(5,9)
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna
Filip Pieróg
0281
(5)
1
(1)
01. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
Hubert Zapaśnik0200
(0)
1
(5,)
1
(7)
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
Stanisław Nowicki
01501
(7)
07. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
Igor Kozłowski01501
(7)
07. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
Filip Bedryjowski
1500
(0)
1
(7)
0
(0)
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
Maksymilian Pietrzyk
1501
(9)
009. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna
Oskar Dybalski010002
(5,7)
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
Filip Czernicki010001
(7,7)
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
Krystian Strzelecki
07003
(1,7,9)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna
Maks Kuhn
51002
(1,5)
1. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
Adam Scholz050
(0)
0
(0)
1
(5)
5. (x5) 27.10.2018 Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica
Krzysztof Górski
050
(0)
0
(0)
1
(7)
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
Igor Szydełko05001
(7)
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
Michał Górski05001
(7)
7. (x5) 17-18.11.2018 XIX CUPRUM CUP International Karate
Jakub Fabiszewski
0301
(1)
01. (x1) 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Karate - Prochowice
Krystian Boczniowicz
0100
(0)
1
(9)
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna
Karol Fiołek
01001
(9)
9. (x1) 08.12.2018. V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży- Rudna