Lista czarnych pasów

Zdobyty poziom mistrzowski – czarny pas w karate Shotokan – KKS TORA od 1992 roku

ZawodnikStopień DANData osiągnięcia stopniaMiejsce egzaminuUwagi
Jacek Rusek 605-11-2018Legnica
Stanisław Nowicki505-11-2018Legnica
Henryk Mickiewicz405-11-2018Legnica
Tadeusz Bitdorf405-11-2018Legnica
Wojciech Gibasiewicz405-11-2018Legnica
Robert Kamiński305-11-2018Legnica
Aneta Karol205-11-2018Legnica
Lucjan Pomietlarz205-11-2018Legnica
Radosław Świerczyński 205-11-2018Bogatynia
Marcin Durkalec205-11-2018Brzeg Dolny
Zbigniew Kowalkowski 205-11-2018Legnica
Ewelina Palacz205-11-2018Dąbrowa Górnicza
Adrian Niciejewski205-11-2018Bogatynia
Andrzej Domański205-11-2018Legnica
Krzysztof Kułacz205-11-2018Gallarate
Joanna Biernat205-11-2018Legnica
Grzegorz Zgieb205-11-2018Legnica
Mirosław Chińcza205-11-2018Legnica
Krzysztof Adamczyk205-11-2018Legnica
Sylwia Gołubicz205-11-2018Legnica
Mateusz Szczygieł 205-11-2018Galaratte
Marian Zaręba105-11-2018Legnica
Aleksandra Leśniewska105-11-2018Legnica
Jacek Główczak105-11-2018Legnica
Marek Kukułka105-11-2018Legnica
Marcin Weber105-11-2018Legnica
Zbigniew Szczepanek105-11-2018Legnica
Mariusz Pańkowski105-11-2018Legnica
Arkadiusz Karol105-11-2018Legnica
Jerzy Nowakowski105-11-2018Bogatynia
Agnieszka Mizgała105-11-2018Bogatynia
Marcin Plecety105-11-2018Bogatynia
Przemysław Sitek105-11-2018Brzeg Dolny
Rafała Rusek 105-11-2018Brzeg Dolny
Łukasz Przybylski105-11-2018Legnica
Norbert Nowicki 105-11-2018Legnica
Piotr Kruk 105-11-2018Bogatynia
Piotr Babicz105-11-2018Bogatynia
Grzegorz Jackowski105-11-2018Legnica
Tomasz Sajkiewicz105-11-2018Legnica
Adam Durkalec105-11-2018Brzeg Dolny
Dominika Wojtaszek 105-11-2018Legnica
Natalia Głogowska105-11-2018Legnica
Dawid Dykas105-11-2018Legnica
Jacek Piwoński105-11-2018Legnica
Wojciech Bajon105-11-2018Galaratte
Ryszard Kliszewski105-11-2018Galaratte
Przemysław Kamiński105-11-2018Galaratte
Magda Wierzbicka105-11-2018Legnica
Marcin Polański105-11-2018Legnica
Katarzyna Mickiewicz105-11-2018Legnica
Ireneusz Pawlik105-11-2018Legnica
Marcin Gibasiewicz105-11-2018Legnica
Daniel Santorowski 105-11-2018Galaratte
Fabian Sulisz105-11-2018Legnica
Kamila Dymidziuk105-11-2018Galaratte

  1. Jacek Rusek – 6 DAN
  2. Stanisław Nowicki – 5 DAN
  3. Tadeusz Bitdorf – 4 DAN
  4. Henryk Mickiewicz – 4 DAN
  5. Wojciech Gibasiewicz – 4 DAN
  6. Robert Rugier – 4 DAN
  7. Robert Kamiński – 3 DAN
  8. Aneta Karol – 2 DAN
  9. Lucjan Pomietlarz – 2 DAN
  10. Radosław Świerczyński – 2 DAN
  11. Marcin Durkalec – 2 DAN
  12. Ewelina Palacz – 2 DAN
  13. Zbigniew Kowalkowski – 2 DAN
  14. Adrian Niciejewski – 2 DAN
  15. Andrzej Domański – 2 DAN
  16. Joanna Biernat – 2 DAN
  17. Krzysztof Kułacz – 2 DAN
  18. Grzegorz Zgieb – 2 DAN
  19. Mirosław Chińcza – 2 DAN
  20. Krzysztof Adamczyk – 2 DAN
  21. Marian Zaręba – 1 DAN
  22. Aleksandra Leśniewska – 1 DAN
  23. Jacek Główczak – 1 DAN
  24. Marek Kukułka – 1 DAN
  25. Marcin Weber – 1 DAN
  26. Zbigniew Szczepanek – 1 DAN
  27. Mariusz Pańkowski – 1 DAN
  28. Arkadiusz Karol – 1 DAN
  29. Jerzy Nowakowski – 1 DAN
  30. Agnieszka Mizgała – 1 DAN
  31. Marcin Plecety – 1 DAN
  32. Przemysław Sitek – 1 DAN
  33. Łukasz Przybylski – 1 DAN
  34. Norbert Nowicki – 1 DAN
  35. Piotr Kruk – 1 DAN
  36. Piotr Babicz – 1 DAN
  37. Grzegorz Jackowski – 1 DAN
  38. Tomasz Sajkiewicz – 1 DAN
  39. Rafał Rusek – 1 DAN
  40. Adam Durkalec -1 DAN
  41. Dominika Wojtaszek – 1 DAN
  42. Natalia Głogowska – 1 DAN
  43. Dawid Dykas – 1 DAN
  44. Jacek Piwoński – 1 DAN
  45. Wojciech Bajon – 1 DAN
  46. Ryszard Kliszewski – 1 DAN
  47. Przemysław Kamiński – 1 DAN
  48. Sylwia Gołubicz – 1 DAN
  49. Magda Wierzbicka – 1 DAN
  50. Marcin Polański – 1 DAN
  51. Katarzyna Mickiewicz – 1 DAN
  52. Ireneusz Pawlik – 1 DAN
  53. Marcin Gibasiewicz – 1 DAN
  54. Daniel Santorowski – 1 DAN
  55. Fabian Sulisz – 1 DAN
  56. Mateusz Szczygieł – 1 DAN