Lista czarnych pasów

Zdobyty poziom mistrzowski – czarny pas w karate Shotokan – KKS TORA od 1992 roku

ZawodnikStopieńData osiągnięcia stopniaMiejsce egzaminuUwagi
Jacek Rusek
6 DAN05-11-2018Legnica
Stanisław Nowicki
5 DAN05-11-2018Legnica
Henryk Mickiewicz
4 DAN30-07-2012Legnica
Tadeusz Bitdorf4 DAN05-11-2018Legnica
Wojciech Gibasiewicz4 DAN05-11-2018Legnica
Robert Rugier 4 DAN05-11-2018Legnica
Robert Kamiński3 DAN05-11-2018Legnica
Aneta Karol2 DAN05-11-2018Legnica
Lucjan Pomietlarz2 DAN05-11-2018Legnica
Radosław Świerczyński 2 DAN05-11-2018Bogatynia
Marcin Durkalec2 DAN05-11-2018Brzeg Dolny
Zbigniew Kowalkowski 2 DAN05-11-2018Legnica
Ewelina Palacz2 DAN05-11-2018Dąbrowa Górnicza
Adrian Niciejewski2 DAN05-11-2018Bogatynia
Andrzej Domański
2 DAN05-11-2018Legnica
Krzysztof Kułacz
2 DAN05-11-2018Gallarate
Joanna Biernat
2 DAN05-11-2018Legnica
Grzegorz Zgieb2 DAN05-11-2018Legnica
Mirosław Chińcza
2 DAN05-11-2018Legnica
Krzysztof Adamczyk
2 DAN05-11-2018Legnica
Marek Dumański
2 DAN05-11-2018Legnica
Sylwia Gołubicz
2 DAN18-08-2018Galaratte
Mateusz Szczygieł
2 DAN18-08-2018Galaratte
Marian Zaręba1 DAN05-11-2018Legnica
Aleksandra Leśniewska1 DAN05-11-2018Legnica
Jacek Główczak1 DAN05-11-2018Legnica
Marek Kukułka1 DAN05-11-2018Legnica
Marcin Weber1 DAN05-11-2018Legnica
Zbigniew Szczepanek1 DAN05-11-2018Legnica
Mariusz Pańkowski1 DAN05-11-2018Legnica
Arkadiusz Karol1 DAN05-11-2018Legnica
Jerzy Nowakowski1 DAN05-11-2018Bogatynia
Agnieszka Mizgała1 DAN05-11-2018Bogatynia
Marcin Plecety1 DAN05-11-2018Bogatynia
Przemysław Sitek1 DAN05-11-2018Brzeg Dolny
Rafał Rusek 1 DAN05-11-2018Brzeg Dolny
Łukasz Przybylski1 DAN05-11-2018Legnica
Norbert Nowicki 1 DAN05-11-2018Legnica
Piotr Kruk 1 DAN05-11-2018Bogatynia
Piotr Babicz1 DAN05-11-2018Bogatynia
Grzegorz Jackowski1 DAN05-11-2018Legnica
Tomasz Sajkiewicz1 DAN05-11-2018Legnica
Adam Durkalec1 DAN05-11-2018Brzeg Dolny
Dominika Wojtaszek 1 DAN05-11-2018Legnica
Natalia Głogowska1 DAN05-11-2018Legnica
Dawid Dykas1 DAN05-11-2018Legnica
Jacek Piwoński1 DAN05-11-2018Legnica
Wojciech Bajon1 DAN05-11-2018Galaratte
Ryszard Kliszewski
1 DAN05-11-2018Galaratte
Przemysław Kamiński1 DAN05-11-2018Galaratte
Magda Wierzbicka1 DAN05-11-2018Legnica
Marcin Polański1 DAN05-11-2018Legnica
Katarzyna Mickiewicz1 DAN05-11-2018Legnica
Ireneusz Pawlik
1 DAN05-11-2018Legnica
Marcin Gibasiewicz1 DAN05-11-2018Legnica
Daniel Santorowski
1 DAN05-11-2018Galaratte
Fabian Sulisz
1 DAN05-11-2018Legnica
Kamila Dymidziuk
1 DAN18-08-2018Galaratte